۩  Boğazköy İstiklal  Mah. Yonca Sk. No:12/1 Arnavutköy İSTANBUL
 


   Tel: +90 212 668 8806
 


Çıtır Susam
 Çıtır Susam Tahin Gıda San ve Dış Tic. Ltd.
 

TR  ENG

Anasayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Sertifikalarımız     Haberler     İletişim

 

 

Yenilik bir firmanın güçlenmesi için yelkenlerine dolan rüzgar gibidir.

 

 

 


 
Fuar Takvimi

2012   
ÇTS Çıtır Susam IBA 2012 Münih Fuarı'nda 1. Holdeki standı ile Türk susam sektörünü uluslararası arenada temsil etti. Birçok farklı uluslararası firma ile iş bağlantıları gerçekleştirildi.
 

2013
ÇTS Çıtır Susam Dubai Gulfood Fuarı'nda uluslararası gıda devleriyle mevcut iş bağlantılarını geliştirmek ve yeni girişimlerin temellerini atmak için temaslarda bulundu.


2014
ÇTS Çıtır Susam Gulfood 2014'te uluslarası iş ortaklarıyla bir araya gelerek daha yüksek iş hacmini hedefleyen anahtar anlaşmalar yaptı. Sektörünün lider firmalarıyla Ar&Ge çalışmaları içi karşılıklı proje ön hazırlık çalışmaları paylaşıldı.


2015
ÇTS Çıtır Susam Şubat ayında düzenlenen Gulfood Dubai 2015'te uluslararası çözüm ortaklarıyla stratejik bağlantılarıni daha da ileri taşıyarak ürün gamını genişletti.


2016
ÇTS Çıtır Susam Gulfood 2016'ta yeni ve zenginleştirilmiş bir ortak portföyünü hayata geçirdi. Yapılan ikili temaslarla bir çok yeni tedarikçi ve global müşteri ticaret ağımıza katıldı.

ÇTS Çıtır Susam Eylül'de Almanya'da düzenlenen ANUGA fuarında Avrupa ve dünyadan bir çok iş ortağıyla bir araya geldi.


2017
ÇTS Çıtır Susam şubat ayında düzenlenecek Gulfood 2017'de yurtdışı iş ortaklarıyla planlanan görüşmelere ek olarak yeni ihracat kanalları için bağlantılar gerçekleştirdi.
 


2018
ÇTS Çıtır Susam Eylül'de Almanya'da düzenlenen ANUGA fuarında iş ortaklarıyla bir araya gelerek Yeni Vizyon Eylem Planı'nı tanıttı.
 


2019
ÇTS Çıtır Susam iştariki olan ÇTS Çıtır Pazarlama Dağıtım Ltd. şirketi kuruldu. Tüm Çıtır Susam ve Çıtırmiks ürün gamı tek bir satış ağı altında birleştirildi. 
 

Duyurular

ÇTS ürün portföyünde yer alan Tahin çeşitleri için yenilenen ambalajlar siz değerli müşterilerinin beğenisine sunulmuştur.

Tahin üretim parkımız genişletildi. Geleneksel üretim metodlarının aile büyüklerimizden miras kalan tadını veren yöntemlerini en son teknolojik olanaklarla ve hijyen disiplinleriyle birleştirerek daha güncel bir üretim parkını 2016 yılı sonu itibariyle hizmete soktuk.

E-ticaret platformumuz www.firindunyasi.com hizmetinizde! Artık tüm ürünlerimize internet ortamında erişebilir, hızlı ve güvenilir altyapımız ile satın alma işleminizi hızla tamamlayarak MNG kargo aracılığıyla ürünlerinizi kısa zamanda teslim alabilirsiniz.

 

 

 

ÇTSÇıtır Susam
 Çıtır Susam Tahin Gıda San ve Dış Tic. Ltd.

2010'da kurulan Çıtır Susam Ltd., kurucularının gıda sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanlanarak hayata geçirilmiş kurumsal bir organizasyondur. Türk gıda sektöründeki toptancılar, fırınlar ile pastaneler için nitelikli hizmet anlayışını birlikte çalıştığı bütün işletmelerin yararına sunmak Çıtır Susam'ın ana amaçlarından biridir.

 

Fabrika Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma 
Cumartesi          
: 08.00 - 18.30
: 08.00 - 16.00
 

Ürünlerimiz
Susam
Tahin
Ayçekirdek İçi
Haşhaş Çeşitleri
Helva

 

 

İletişim
Boğazköy İstiklal  Mah. Yonca Sk. No:12/1 Arnavutköy İSTANBUL

Tel: 90 212 668 8806

info@citirsusam.com

 

 Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

Tüm hakları saklıdır. © Çıtır Susam 2019
 

Tasarım : DesignPlato