۩  Boğazköy İstiklal  Mah. Yonca Sk. No:12/1 Arnavutköy İSTANBUL
 


   Tel: +90 212 668 8806
 


Çıtır Susam
 Çıtır Susam Tahin Gıda San ve Dış Tic. Ltd.
 

TR  ENG

Anasayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Sertifikalarımız     Haberler     İletişim

 

 

Çıtır Susam 2020 yılı S.M.A.R.T hedeflerinde global ticaret

yatırımlarının 25% arttırılması planlanmıştır.

 

 

 


Günümüzde gıda sektörü gerek lokomotif sektörlerden biri olması dolayısıyla gerekse insan sağlığını birebir ilgilendirmesi nedeniyle çağdaş teknikler, güncel eğitim ve yüksek teknolojiye gereksinim duyulan bir alandır. Çıtır Susam Ltd. yanlızca bir tedarik ağı kurmanın ötesinde sektördeki üreticilerin en güncel bilgilere ve güçlü kurumsal donanıma sahip olmasını hedeflemektedir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz global arenada Türk ürünlerinin ve gıda sektörünün temsilcisi olarak uluslarası pazarlarda lider konumda yer almak, geleneksel Türk lezzetlerinin diğer ülkelerde de tanınmasını sağlamaktır.

Misyonumuz
Çıtır Susam Ltd. olarak misyonumuz Türk gıda sektörünün yol gösterici ve standartları belirleyen oyuncuları arasında yer almak ayrıca sektörde nitelikli üretimin devamlılığını sağlamaktır.


Yönetim Stratejimiz

Sorumluluk ve Şeffaflık
Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmektir.

İnovasyon
Marka, patent, insan kaynakları, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmaktır.

Aktif Katılımcılık
Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmaktır.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamaktır.

İş Etiği Kuralları

Dürüstlük
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm iş ortaklarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Gizlilik
Gizli ve özel bilgiler; Çıtır Susam'a ait rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, personel özlük haklarına ait bilgileri ve üçüncü şahıslarla akdedilen "gizlilik anlaşmaları"
çerçevesindeki bilgileri kapsar.

Sorumluluklarımız
Yasal sorumluluklarımızın yanısıra; müşterilerimize, çalışanlara, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma, karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

Sosyal Sorumluluk
Çıtır Susam sahip olduğu tevazu, insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede Çıtır Susam'ı oluşturan tüm departmanlarımızdan faaliyetlerini ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini sorumluluk anlayışı içinde yönetmelerini ve toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemlerinde tutmalarını bekleriz.

Sosyal sorumluluk anlayışımızın kapsamını iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlı görmeyiz. Sosyal sorumluluk anlayışımızı ve bu konudaki önceliklerimizi toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alarak belirleriz. Demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunmasına yönelik faaliyetlerde öncü rol almaya özen gösteririz.

 

 

ÇTSÇıtır Susam
 Çıtır Susam Tahin Gıda San ve Dış Tic. Ltd.

2010'da kurulan Çıtır Susam Ltd., kurucularının gıda sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanlanarak hayata geçirilmiş kurumsal bir organizasyondur. Türk gıda sektöründeki toptancılar, fırınlar ile pastaneler için nitelikli hizmet anlayışını birlikte çalıştığı bütün işletmelerin yararına sunmak Çıtır Susam'ın ana amaçlarından biridir.

 

Fabrika Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma 
Cumartesi          
: 08.00 - 18.30
: 08.00 - 16.00
 

Ürünlerimiz
Susam
Tahin
Ayçekirdek İçi
Haşhaş Çeşitleri
Helva

 

 

İletişim
Boğazköy İstiklal  Mah. Yonca Sk. No:12/1 Arnavutköy İSTANBUL

Tel: 90 212 668 8806

info@citirsusam.com

 

 Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

Tüm hakları saklıdır. © Çıtır Susam 2019
 

Tasarım : DesignPlato